Aile ve Sosyal Politikalar Gençlik ve Spor Kulübü


Onok Okçuluk olarak Aile ve Sosyal Politikalar Bakanlığı’nın kamp alanına misafir olduk. Çocuklarımız ile birlikte Okçuluk faaliyeti yaparak küçük yarışmalar düzenledik. Çocuklardan kampçılık hakkında bilgi alarak deneyim sahibi olduk. Aile ve Sosyal Politikalar Gençlik ve Spor Kulübü, Türkiye Genel Koordinatörlük görevini yürüten Özcan Gül yapılan faaliyetler hakkında bizlere bilgi verdi.

“Bakanlığımıza bağlı sevgi evlerinde kalan çocuklarımız ile Kızılcahamam’ın Çamlıdere mevkiinde üç gün boyunca kamp faaliyeti yapacağız. Çocuklarımız doğayla iç içe olan kamp alanımızda bocce, mölki, okçuluk ve dart oyunlarını oynayarak eğlenceli vakit geçirebilmektedir. Görevli öğretmenlerimiz ve bakım elamanlarımız ile aile ortamı içerisinde hep birlikte keyifli saatler geçiriyoruz. Önümüzdeki günlerde kamp sayısını ve gününü artırmayı hedeflemekteyiz.”

  PHP Hatası

  Önem: Warning

  Mesaj: opendir(uploads/menu/aile-ve-sosyal-politikalar-genclik-ve-spor-kulubu,uploads/menu/aile-ve-sosyal-politikalar-genclik-ve-spor-kulubu): The system cannot find the file specified. (code: 2)

  Dosya Adı: views/photogallery_v.php

  Satır Numarası: 84

  PHP Hatası

  Önem: Warning

  Mesaj: opendir(uploads/menu/aile-ve-sosyal-politikalar-genclik-ve-spor-kulubu): failed to open dir: No such file or directory

  Dosya Adı: views/photogallery_v.php

  Satır Numarası: 84

  Dizin acilamadi!