OTELLERDE OKÇULUKYakın dönemde inanılmaz bir hızda büyüyen Türkiye turizminde özellikle otelcilik alanında yaşanan rekabet işletmeler için bir çok alternatif hizmet sunma gerekliliğini ortaya çıkarttı. Bu noktada oteller ve tatil köyleri için en çok tercih edilen aktivitelerden biri de okçuluk oldu.

Bozoklar Okçuluk İhtisas Spor Kulübü, tüm turizm işletmelerine de okçuluk alanında profesyonel olarak danışmanlık, personel, eğitim ve ekipman destek ve hizmeti vermektedir ve beklentilerinize uygun her türlü işbirliği seçeneğini yaratmaktadır.

  • Fiyat - performans oranı en uygun doğru ekipmanın set halinde hazırlanması
  • Mekan düzenlemesi
  • Personal ve eğitmen desteği 
  • Güvenlik ve atış eğitimleri

 

Bozoklar Okçuluk İhtisas Spor Kulübü yenilik ve farklılık demek! 

Tatil artık bir çok insan için sıradışı eğlence demek! Turizm firmaları ve oteller de bunun bilinciyle, sürekli farklılaşma ve gelişme içinde yer alıyor. Eğer okçuluk ve animasyon konusunda da farklılaşmak istiyorsanız elbette alternatifleri de size Onok sunuyor. Dünyada gerçekleşen her yeniliği en kısa zamanda Türkiye’ye taşımaktan gurur, sizinle paylaşmaktan mutluluk duyuyoruz. Avrupa ve Amerika’da çok popüler Arc-Trap, Hunting Simulation, 3D Hunting seçenekleri de Onok tarafından kurularak misafirlerinize ücretli veya ücretsiz olarak sunabileceğiniz seçenekler olarak hazır hale getirilebiliyor.

 

Sizin İçin Ne Yapabiliriz?

Tüm danışmanlık, eğitim ve ekipman paketleriyle:

 

Klasik ve makaralı okçuluk:

Geleneksel ama yepyeni; otellerin en güçlü aktivitelerinden biri. Okçuluk için tüm ihtiyaçlarınız paket halinde Bozoklar Okçuluk İhtisas Spor Kulübü'nde.

 

Arc - Trap:

Özel bir cihaz ile havaya fırlatılan hedefi Robin Hood gibi vurmak! Avrupa’da ligleri bulunan bu heyecan dolu aktivite lisans hakları ve orijinal ekipmanlarıyla Bozoklar Okçuluk İhtisas Spor Kulübü'nde. Türkiye’de bu ayrıcalığı misafirlerine ilk sunanlardan olabilirsiniz.

 

Hunting Simulation:

Misafir ve müşterileriniz teknolojik bir tır dorsesi içerisinde en gerçekçi seçeneklerle inanılmaz avlanma hissini yaşayacaklar! Gerçeğe en yakın ekipman ile simülasyonun parçası olmanın eşsiz duygusu; üstelik kolay kurulum ve farklı sunum seçenekleri ile nerede isterseniz orada!

 

3D Hunting

Açık bir alanda yerleştirilen özel hayvan modelleri ile hareketli veya hareketsiz av turnuvaları ile gerçek bir prestij organizasyonu gerçekleştirebilirsiniz. Tüm dünyadan okçu ve avcıların ilgi gösterdiği bu organizasyonlar ile kıtalar arası misafirler ağırlayacaksınız.

 

Ok avcılığı turizimi:

A’dan Z’ye organizasyon sunumu. Tüm dünyada ‘Centilmen Avı’ olarak adlandırılan ok avcılığı konusunda Onok’un rehberliğinde özel turlar gerçekleştirebilir ve sıradan turlar arasından sıyırılabilirsiniz.